AMATORSKI TURNIEJ SQUASHA 6 marca 2016 r. Kat C

Categories: | Author: Joanna Boczek | Posted: 2016-05-01 | Views: 2643


 

ZASADY TURNIEJU

Turniej rozgrywany systemem pucharowym z grą o każde miejsce. System rozgrywania uzależniony będzie od liczby zgłoszeń.
Turniej odbywa się w oparciu o reguły gry w squash'a opublikowane na stronie www.pfs.com.pl

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia na turniej kat. C przyjmowane są do piątku 04.03.2016 r. do godz. 20:00
Zgłoszenia:

- uczestnicy posiadający licencję PFS online na stronie Best of five. lub mailem na adres: squash@aktywnewakacje.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: Imię i Nazwisko; Miasto; Numer kontaktowy GSM; Numer licencji PFS.

 

- uczestnicy nie posiadający licencji PFS zobligowani są do jej wyrobienia. Wyrobienie licencji jest bezpłatne – wystarczy wysłać dane emailem. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html.  WNIOSEK O WYDANIE LICENCJI ZAWODNICZEJ PFS (POBIERZ WNIOSEK).

Istnieje także możliwość wzięcia udziału w turnieju bez licencji PFS pod warunkiem wypełnienia wniosku o wydanie licencji najpóźniej w dniu turnieju.

NAGRODY

Dla zwycięzców w turnieju puchary oraz nagrody rzeczowe i inne drobne upominki.. 

KATEGORIE

- Kobiety (od 3 osób).
Jeżeli do turnieju damskiego zgłoszą się co najmniej 3 zawodniczki, to mecze będą rozgrywane systemem każdy z każdym, a powyżej 5 osób drabinką turniejową -  do dwóch wygranych setów (w przypadku mniejszej liczby zgłoszonych, kategoria nie zostanie rozegrana) Wygrany mecz oznacza przejście zawodniczki do następnej rundy.

- Open.

1)     Przy zapisaniu się co najmniej sześciu osób, rozegrana zostanie drabinka turniejowa do dwóch wygranych setów. Wygrany mecz oznacza przejście zawodnika do następnej rundy.

Finał zostanie rozegrany do 3 wygranych setów.

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

Piątek (04.03):

20:00 - zamknięcie listy zgłoszeń;

do 22:00 - losowanie drabinki i publikacja wyników losowania;


Sobota (05.03):

12:00 - publikacja harmonogramu rozgrywek;


Niedziela (06.03):

10:00 - start 1. AMATORSKIEGO TURNIEJU SQUASH OAZA KALISZ.

WPISOWE: 60 zł/kat. OPEN, 50 zł/kat. KOBIETY, 40 zł/kat. JUNIOR (w tym 10 zł opłaty na PFS). Karta Benefit - 15 zł zniżki!

Wpłaty można dokonać najpóźniej w dniu turnieju gotówką lub kartą płatniczą bądź przelewem (najpóźniej 2 dni przed turniejem) na konto: BPH 12 1060 0076 0000 3260 0046 8407. Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres: squash@aktywnewakacje.pl lub okazanie go w formie drukowanej.

 

PAKIET STARTOWY dla każdego zawodnika organizator zapewnia pakiet startowy (napój + drobne upominki). W trakcie turnieju zapewniamy lekkie przekąski, owoce, kawę, herbatę.

LISTA UCZESTNIKÓW TURNIEJU    (zobacz listę)

Każdy zawodnik bierze udział w turnieju na własną odpowiedzialność. Organizator rozgrywek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszczerbku na zdrowiu i mieniu osób uczestniczących w rozgrywkach.  Zaleca się wszystkim zawodnikom rozgrywanie meczów w okularach ochronnych. Grę bez okularów podejmują na własne ryzyko.

Przystąpienie do rozgrywek jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz regulaminu klubu Squash Oaza Kalisz.

 

SPOSORZY: DECATHLON KALISZ, SERWIS I WYPOŻYCZALNIA NARCIARSKA OKOŃ-SKI, OSHEE I INNI...